طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو

صنعت خودرو یکی از صنایع پررونق کشور است. امروزه سازندگان خودرو و همچنين فروشندگان آن به عرصه ي اينترنت وارد شده و براي تبليغات محصولات خود دست به طراحی سايت زده اند. سايت خودرو مي تواند دارای بخش هایی از قبيل اطلاعات خودرو، نيازمندی ها (خريد و فروش خودرو)، آخرين قطعات توليدی برای خودروها و نحوه ی كاركرد آنها باشد.

سایت اطلاعات خودرو

بخش اطلاعات خودرو می تواند شامل اطلاعاتي از ويژگي خودروها و مشخصات فني هر خودرو و گالري تصاوير باشد. در اين بخش مي توان به بررسي قطعات جديد توليدي براي هر خودرو اشاره كرد و مزيت ها و معايب آن ها را در اختيار بازديدكنندگان قرار داد و به صورت اينترنتي اين قطعات را به فروش رسانيد.

سایت نيازمندی های خودرو

بخش نيازمندی های خودرو، مكانی مناسب برای افرادی است كه قصد خريد و يا فروش اتومبيل خود را دارند، اين گونه افراد با مراجعه به اين قسمت از سايت می توانند اطلاعات اتومبيل خود را وارد و يا اطلاعات اتومبيل ديگر افراد را مشاهده نموده و نسبت به خريد آنها و فروش اتومبيل خود اقدام نمايند.

در اين بخش می توان امكانی را قرار داد بدين صورت كه كسانی كه قصد خريد خودرو دارند فرمی را پر كرده و يكسری از اولويت های خود مانند حدود قيمت، ميزان كاركرد و.. را وارد كرده و فروشندگان خودرو با مراجعه به اين صفحه و با توجه به اولويت هایی كه اين افراد برای خود قرار داده اند، نسبت به فروش خودروی خود اقدام نمايند.

در طراحی سایت نیازمندی خودرو مي توان بخشی را به تغييرات قيمت خودروها اختصاص داد و روزانه قيمت خودروهای موجود در بازار را بررسی كرده و ميزان تغييراتش را نسبت به روزها يا هفته های گذشته سنجيد.

آيا شما هم خواستار طراحی سايت خودرو هستيد؟

اگر شما می خواهيد يك سايت خودررو داشته باشيد، ميتوانيد اطلاعات و نيازهايتان را از داشتن سايت در اختيار ما قرار داده تا ما برای شما يك سايت حرفه ای خودرو طراحی نماييم. علاوه بر مختصر اطلاعاتی كه درباره بخش های يك سايت خودرو گفته شد، بخشهای مورد نظر شما را هم به سايتتان می افزاييم.