طراحی سایت سفارشی، طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت سفارشی و طراحی سایت اختصاصی در شرکت طراحی سایت لیزارد وب با درخواست مشتری و نیازهای سفارشی مشتری انجام میشود . معمولا طراحی سایت سفارشی با زبان asp.net اجرا می شود ولی اگر در صورت توافق و یا ارائه راهکارهای طراحی سایت و یا صلاح دید کارشناسان فنی به زبان های دیگر همچون php و یا cms  وردپرس اجرا میشود .

طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت سفارشی و طراحی سایت اختصاصی بهترین گزینه برای افراد و مجموعه هایی می باشد که سایتی با نیازهای خودشان می خواهند و هزینه قابل توجهی را برای انجام سایت سفارشی خود در نظر گرفته اند معمولا مبالغ طراحی سایت سفارشی به خاطر اختصاصی بودن و پیچیده بودن و خارج از روال های رایج طراحی سایت می باشد بالاتر از بقیه پروژه های طراحی سایت می باشد. هرچند بازدهی و نتایج سایت هایی که به صورت سفارشی و اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می شوند مطلوب تر هم برای سفارش دهنده و هم برای سرویس گیرنده از آن سایت می باشد. مثلاً سایت دیجی کالا که در قالب یک سایت فروشگاهی طراحی گردیده و به همین علت از بازخورد و نتایج فوق العاده ای برخوردار بوده و روزانه درآمد بالا و بازدید بالا بهره مند می باشد. جهت طراحی سایت سفارشی و طراحی سایت اختصاصی خود با مشاوران ما تماس بگیرید و به صورت رایگان قبل از هر اقدامی و هزینه ای جهت اجرای سایت خود مشاوره نمایید تا بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

پکیج های ویژه طراحی سایت و خدمات طراحی سایت سفارشی شرکت طراحی سایت لیزارد وب در قالب پکیج های مختلف و با تنوع طرح های مختلف و در دسته بندی زیر تقدیم مشتریان محترم می گردد و قابل ذکر است تمامی سایت ها به صورت کاملاً پویا (داینامیک) توسط شرکت طراحی وب سایت لیزارد وب، طراحی سایت و برنامه نویسی شده اند و در کمترین زمان و به سادگی قابلیت بروزرسانی و تغییرات را دارا میباشند.

طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت سفارشی