پروموت اینستاگرام چه تاثیری روی پست دارد؟

ریمارکتینگ یا بازاریابی مجدد
ریمارکتینگ یا بازاریابی مجدد چیست؟
2022-09-04
مزایای هشتگ گذاشتن در استوری!
مزایای هشتگ گذاشتن در استوری!
2022-09-11

پروموت اینستاگرام چه تاثیری روی پست دارد؟

پروموت اینستاگرام چه تاثیری روی پست دارد؟

پروموت اینستاگرام چه تاثیری روی پست دارد؟

پروموت اینستاگرام چیست؟ 

پروموت در اینستاگرام یا همان قابلیت پروموشن در حقیقت نوعی تبلیغ توسط خود پلتفرم است که به شما برای بیشتر دیده شدن پست‌هایتان کمک می‌کند. یا بعبارتی share کردن یک پست بین کاربران اینستاگرام به صورت پست تبلیغاتی است

این قابلیت را باید برای پست‌هایی که بازخورد مناسبی داشتند، استفاده کنید.

  • کاربردهای پروموت در اینستاگرام

از کاربرد پروموت اینستاگرام می‌توان به افزایش ترافیک وب سایت، فروشگاه، سرویس تلفنی و … اشاره کرد.

در حقیقت شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید پست‌های تبلیغاتی ارسال کنید. در این پست‌ها می‌توانید با وارد کردن آدرس وب سایت فروشگاه خود، شماره‌های تماس و راه‌های ارتباطی آنلاین و … تعداد بازدید از سایت خود و فروشتان را افزایش دهید.

شرایط اصلی برای پروموت کردن

باید بیزینس داشته باشید یعنی پیج شما بیزینس پیج باشد.

برای استفاده از دکمه promote در اینستا باید یک صفحه فیسبوک متصل به اینستاگرام خود داشته باشد.

پروموت اینستاگرام چه تاثیری روی پست دارد؟

  • آموزش ساخت پروموت اینستاگرام در ایران

در ادامه به شما نحوه ساخت پروموشن یا همان پروموت در اینستاگرام را آموزش می‌دهیم.

در پیج‌های بیزینسی معمولا زیر هر پست دو گزینه Promote و View Insights وجود دارد. برای ساخت پروموشن اولین قدم انتخاب پستی است که قصد ارسال تبلیغاتی آن را دارید. بعد از آن که پست را انتخاب کردید می‌توانید مستقیما بر روی گزینه پروموت ضربه بزنید. یا به بخش View Insights بروید و بر روی گزینه ایجاد پروموشن یا Create Promotion ضربه بزنید. حال در بین پست‌های موجود یکی را انتخاب کرده و بر روی فلش آبی رنگی که در بالای صفحه قرار دارد، ضربه بزنید.

در مرحله بعد باید هدف از ایجاد پروموشن را تعیین کنید. این که می‌خواهید ترافیک سایتتان افزایش یابد یا بعد از آشنایی با کسب و کار و سرویس شما از طریق شماره تماس با شما در ارتباط باشند و …

بعد از انتخاب هدفتان به صفحه‌ای دیگر هدایت می‌شوید که با عنوان Action Button نمایش داده شده است. در این بخش شما می‌توانید عبارتی را به عنوان دکمه در پرروموشن خود ارائه دهید. مثلاً گزینه Learn More به معنی اطلاعات بیشتر یا Watch More به معنی مشاهده بیشتر، Contact Us به معنی تماس با ما و … که کاملاً به نوع سرویسی که ارائه می‌دهید، بستگی دارد.

در مرحله بعد باید برای دکمه تعیین شده در بخش قبل مسیر را قرار دهید. به این معنی که اگر در مراحل قبل گزینه وب‌سایت را انتخاب کرده‌اید، در این مرحله باید آدرس یا لینک وب‌سایت خود را کپی کرده و در این بخش قرار دهید. با این کار کاربران با زدن دکمه اطلاعات بیشتر یا هر عبارت دیگری مستقیماً به وب‌سایت شما هدایت می‌شوند.

دیدگاه ها بسته شده است