طراحی پرتال

طراحی پرتال

طراحی پرتال

هدف طراحی پرتال ها ( پورتال) طبقه بندی کردن اطلاعات و نیز تعریف دسترسی آسان به آنهاست که برای جلوگیری از پراکندگی چگونگی یافتن، دسترسی و نگهداری اطلاعات توسط کاربر و به صورت خلاصه جلوگیری از سردرگمی ایشان، به صورت همزمان سرویس های اصلی و جانبی را در اختیار کاربران قرار می دهند که مجموع این سرویس ها نیز در یک بستر اشتراکی (Account) نقطه مشترک دارند که اصلی ترین نقطه مشترک آنها ID و Profile است. سرویس های یک وب پرتال تنوع بیشتری به سرویس های یک طراحی سایت را دارند، چرا که فعالیت وب سایت ها اکثر به صورت تخصصی بوده و موضوعیت آنها اغلب حول یک و یا چند آیتم مشخص و محدود که نهایتا توجیه کننده یک مورد مشخص است می گردد که همین امر سبب محدود بدون گروه های کاربری طراحی سایت های می شود.

آیتم های مشترک در پرتال ها

1- تنوع سرویس دهی

2- چگونگی سرویس دهی

3- نحوه دسترسی کاربر به سرویس

4- درآمد زایی و Business plan

5- تامین اطلاعات

سرویس های اصلی یک پرتال

1- ماشین جستجو

2- ایمیل

3- فضای رایگان و یا طراحی سایت

4- ارائه اطلاعات مختلف (مسافرت، پزشکی و ...)

5- اخبار

6- دانلود (فرمت های مختلف)

7- گفتگو و Chat

همچنین طراحی پرتال ها سعی می کنند سرویس های مطلوب و به روزی (At time) را در کنار سایر سرویس های اصلی و کلیشه ای در اختیار کاربران خود قرار دهند تا با ربودن ذهن کاربران و جلب نظر عده کثیرتری از کاربران مشتاق توسط سرویس های جانبی و جذاب صاحب اکثر سهام بازار صنفی خود شوند.

طراحی سایت پرتال

سفارش طراحی پرتال ایرانی مطابق استانداردهای جهانی کاملاً فارسی, ساخته شده با آخرین فناوری روز ساخت وب پرتال, راه اندازی انواع پرتال و زیر طراحی سایت های خبرگزاری آنلاین شرکت های تجارت الکترونیک سازمان های و آموزشگاه های دولتی و ساخت و راه اندازی پورتال آژانس مسافرتی, آژانس املاک و مدیریت رزرواسیون هتلداری آنلاین.

طراحی سایت پرتال

طراحی سایت پرتال

قابلیت های پرتال های ما

زمان کوتاه نصب و راه اندازی یک وب طراحی سایت ایده آل در کمتر از یک ساعت سازگار شده با انواع موتورهای جستجوگر گوگل و یاهو با بیشترین کارایی و سرعت. تعداد قالب های زیبا و سبک که طرح های آن توسط تیم طراحی سایت لیزارد وب با طرح های متنوع ارائه می شود. استفاده از تمامی امکانات نسخه وب پرتال لیزارد وب که تا کنون بیش از 100 نوع افزونه ماژول کامپوننت و پلاگین سئو سایت و برای پرتال ارائه شده است. حمایت و نظارت مستمر تیم پشتیبانی لیزارد وب جهت بروزرسانی نرم افزارهای مدیریتی در ایجاد امنیت بالا و افزایش ضریب اطمینان توسط نرم افزارهای ضد هک.

طراحی پرتال ساخت و راه اندازی پرتال

از جمله خصوصیات منحصر به فرد طراحی سایت لیزارد وب ایجاد ارتباط بین اعضای پرتال و ایجاد پل ارتباطی بین اعضاء در طراحی وب سایت است. در طراحی سایت سیستم مدیریت محتوا اعضای پرتال قادر خواهند بود به انتشار مطالب جدید, ساخت بولتن های خبری, گزارشات ارسال شده توسط اعضای دیگر و رای و نظر درباره مطالب یکدیگر بپردازند. یکی دیگر از امکانات سیستم طراحی پرتال لیزارد این است که امکان ویرایش مطالب مشخص شده توسط مدیر پرتال را برای دسته ای از کاربران و یا اعضای طراحی سایت مقدور می سازد و این امر باعث پالایش و سئو سایت مطالب انبوه پرتال خواهد شد. طراحی سایت هایی که سعی می کنند سرویس های اصلی مورد نیاز کاربران را در ازای پول در اختیار ایشان قرار دهند به دلایل فراوان و مستندی تا ابد در خم یک کوچه باقی خواهند ماند! نحوه دسترسی کاربر به سرویس ها در آیتم لایه زیر ساخت با چگونگی سرویس دهی نقطه مشترک دارند و جدا از این مورد Remote access جایگاه مهمی در نحوه دسترسی کاربر و در نهایت محبوبیت یک طراحی پرتال دارد. در صورتی که تمامی این آیتم ها به صورت کامل و صحیح در زمان مشخص و مورد نیاز اجرا شوند پروِژه طراحی سایت ما به مرحله سودآوری خواهد رسید که این مرحله با سه آیتمی که در بالا آمد در تعامل مستقیم قرار دارد به گونه ای که در صورت نبودن یک طرح توجیه اقتصادی مشخص و علمی کل حیات پروِژه را با مخاطره روبرو کرده ایم. اما با ذکر تعاریف بالا اصلی ترین سوالی که پیش می آید نوع درآمد زایی در طراحی سایت هاست. قطعا از خود می پرسید زمانی که قرار است اکثر سرویس ها مخصوصا سرویس های اصلی به صورت رایگان در اختیار کاربران که قطعا تعداد آنها نیز کم نیست قرار بگیرد اینکار جز صرف هزینه چه سودی برای ما در بر خواهد داشت؟! جواب سوال شما بسیار ساده است، طراحی پرتال ها رابطه کاملا مستقیم با تکنیک e-commerce دارند از همین رو اکثر بازگشت هزینه ها و سودآوری طراحی وب سایت از طریق تجارت الکترونیکی تحقق می یابد. سیستم پیشرفته جستجوگر درونی پورتال به دلیل حجم انبوه مطالب و گستردگی منابع اطلاعات یکی دیگر از امکانات پرتال لیزارد وب است. این امکان برای این در پرتال راه اندازی می شود تا کاربران به راحتی بتوانند در زمان کمتر و دقت بیشتر توسط موتور جستجوگر پرتال به مطالب مورد نظر خود در منابع مختلف پرتال دست یابند. لایرکد با تیمی حرفه ای در زمینه راه اندازی طراحی سایت های قدرتمند و کاربر پسند چه طراحی پرتال سازمانی و یا طراحی وب سایت شرکتی می تواند مشاور و مدیر اجرایی قابل اتکایی برای تجارت و سازمان شما باشد .