تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

با توجه به اینکه طراحی سایت یک کار پروژه ای محسوب می شود و بر اساس خواسته های مشتری صورت می پذیرد به طور کلی نمی توان تعرفه ثابت برای آن در نظر گرفت. در برخی حالات خاص که وب سایت به صورت پکیج ارائه می گردد برخی شرکت ها تعرفه مشخصی را برای این کار مشخص می کنند.

انواع روش های طراحی سایت

به طور کلی برای راه اندازی سایت دو راه حل به مشتریان پیشنهاد می شود : 1. استفاده از نرم افزار آماده در طراحی : این روش با هزینه کمی انجام می شود اما در مقابل امکانات محدودی دارد و نقطه ضعف هایی از قبیل: امنیت پایین، هزینه تغییرات بالا، عدم انعطاف پذیری بالا، مشابه بودن با سایر سایت ها، عدم سازگاری بالا با موتور های جستجو و... را به همراه دارد. 2. پیاده سازی وب سایت اختصاصی: در این روش هزینه پیاده سازی اولیه بالاتر است اما تغییرات آتی سایت با هزینه کمتری صورت می گیرد و معایب روش اول را ندارد.درواقع شما می توانید سایتی با انعطاف پذیری بالا نسبت به تغییرات دلخواه خود داشته باشید . این گزینه برای وقتی که شما سایتی پویا با ویژگی های متغیر در طول زمان لازم دارید مناسب است .

روش پیشنهادی طراحی سایت لیزارد وب

روش طراحی سایت لیزارد وب به این صورت است که در مرحله اول نیازسنجی انجام می شود که بر اساس آن نیازهای مشتری مشخص شود. با توجه به اینکه نرم افزارهای آماده لزوما نیازهای مشتریان را برآورده نمی کنند به همین دلیل پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی خواسته های خود را مشخص کنید و به صورت مکتوب درآورید و سپس با مشاورین ما جهت بررسی خواسته ها و ساختار سایت خود مشورت کنید.درنهایت بهترین راه حل ممکن از طرف ما پیشنهاد می گردد.هزینه طراحی سایت بر اساس راه حل پیشنهاد شده متفاوت است .اما از آنجا که اساس و بنیان کار ما ،قبل از هرچیز خدمت کردن و راهنمایی به مشتری است ، تمام سعی اعضای این تیم بر آن است که با کمترین هزینه ، خواسته های هر مشتری به بهترین نحو ممکن انجام شود.

همچنین لیزارد وب با تجربیات خود در زمینه افزایش رتبه از آغاز کار طراحی ،تمامی مراحل فرآیند سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو) را نیز درنظر می گیرد و اقدامات لازم را از مرحله اول طراحی انجام می دهد .همچنین برای آن دسته از مشتریانی که به دنبال سایتی با امکانات محدودتر و با هزینه کم می باشند ،لیزارد وب سیستم مدیریت محتوای آماده را پیشنهاد می کند که قیمت طراحی آن نیز مناسب است .برای اطلاعات بیشتر می توانید از صفحه طراحی سایت با قیمت ارزان بازدید نمایید و جهت آشنایی با قوانین بهینه سازی سایت ، اهمیت سئو در طراحی سایت را ببینید.

نکاتی درباره هزینه طراحی سایت و افزایش رتبه سایت :

1- هزینه ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجو بر اساس زمینه فعالیت و نحوه پیاده سازی وب سایت محاسبه میگردد. 2- امکان افزودن امکانات اضافی بر روی کلیه انواع وب سایت های بالا وجود دارد. 3- ثبت سايت ها در موتورهاي جستجو  و طراحی سایت به صورت SEO Freinldly بصورت رايگان خواهد بود. 4- سايت های فوق طبق نظر سفارش دهنده طراحی و اجرا می گردند و قالب وب سایت با نظر سفارش دهنده طراحی خواهد شد. 5- در صورت نیاز به مشاوره در خصوص انتخاب گزینه مناسب جهت سایت خود و یا هرگونه سئوال درباره قیمت و هزینه ها لطفا با ما  تماس بگیرید تا همکاران ما جوابگوی سوالات شما باشند.

قیمت طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت