طراحی سایت حرفه ای, ساخت سایت, طراحی وب سایت

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای, ساخت سایت, طراحی وب سایت

طراحی سایت حرفه ای, ساخت سایت, طراحی وب سایت

طراحی سایت حرفه ای ، ساخت سایت ، طراحی وب سایت و داشتن یک وب سایت مناسب ، به روز و توانمند شرط لازم برای پیشبرد اهداف شما در اینترنت و ارائه خدمات و محصولات با حداقل هزینه و پشتیبانی آسان می باشد. لیزارد وب با تجربه طراحی وب سایت و همکاری با تعداد زیادی ازشرکت های خصوصی، سازمان ها و ادارات دولتی ، واحدهای صنعتی و موسسات آموزشی و تحقیقاتی پیشتاز در ارائه خدمات وب به شما می باشد.رضایتمندی مشتریان هدف اصلی لیزارد وب می‌باشد که استفاده از تکنیک های روز در طراحی گرافیکی چشم نواز، بهینه سازی سایت ، برنامه نویسی پیشرفته ، پاسخگویی و خدمات پس از فروش این رضایتمندی را در بین مشتریان ما بوجود آورده است. این سرمایه گذاری (طراحی سایت) با مشاوره‌های لیزارد وب و استفاده از تکنیک‌های بازاریابی اینترنتی ، و انعطاف پذیری و امکان تلفیق این محصول با دیگر خدمات بازاریابی و مشتری مداری لیزارد وب ابزاری قدرتمند برای کسب و کار تمام مشتریان ما گردیده ‌است.

تسلط کامل شرکت طراحی سایت لیزارد وب بر روی انواع زبان های برنامه نویسی تحت وب php , Asp.net , Java ,… و نرم افزارهای گرافیکی Photoshop , FireWorks , Flash , … و سیستم های مدیریت وب سایت ( سایت ساز حرفه ای ، فروشگاه ساز اینترنتی ، سیستم مدیریت آگهی ، انجمن ساز های حرفه ای ، سیستم های مدیریت محتوا و …) همراه با اعزام نیروهای مجرب این امکان را فراهم می کند تا بهترین طرح برای وب سایت شما انتخاب و به مرحله اجرا گذاشته شود.

توجه به این نکته ضروری است که اگر طراحی سایت شما به درستی انجام نشود ممکن است خسارات زیادی را به شرکت و یا سازمان شما وارد نماید، به همین دلیل طراحی وب سایت خود را به شرکتی واگذار نمایید که خود را با آخرین تکنولوژیها و تکنیکهای طراحی سایت بروز کرده باشد و طراحی سایت شما را اصولی و تخصصی اجراء نماید.شرکت لیزارد وب با در اختیار داشتن نیروی فنی مجرب و متعهد قادر است وب سایت شما را با کیفیت بالا و متناسب با استانداردهای روز طراحی و پیاده سازی نماید.

ساخت سایت

در شرکت لیزارد تمامی مراحل طراحی سایت حرفه ای و ساخت سایت و طراحی وب سایت شما از آنالیز اطلاعات اولیه ، تعیین اهداف وب سایت ، طراحی گرافیک زیبا ، تا پیاده سازی و پشتیبانی توسط نیروهای متخصص و متعهد انجام میگیرد و همواره تلاش میگردد تا نهایت حفاظت از اطلاعات و داده های وب سایت شما میسر گردد. لیست مشتریان ما میتواند دلیلی برای اطمینان شما به ما باشد.

نکاتی که در طراحی سایت لیزارد وب رعایت میگردند:

1- تجزیه و تحلیل اطلاعات و اهداف شرکت و یا سازمان

2- تحلیل رقبا و کلمات کلیدی

3- جمع آوری و آنالیز اطلاعات

4- طراحی گرافیک و قالب کلی وب سایت در بالاترین کیفیت

5- برنامه نویسی و پیاده سازی بانکهای اطلاعاتی مورد نیاز

6- بررسی سازگاری وب سایت با مرورگرهای مختلف

7- راه اندازی اولیه و بارگذاری وب سایت

8- راه اندازی سیستم آمار وب

9- تست و آزمایش وب سایت و بررسی لود های مختلف

10- معرفی وب سایت به موتورهای جستجوگر

11- بازبینی و تحلیل آمار بازدیدکنندگان وب سایت

12- آموزش و پشتیبانی

طراحی سایت حرفه ای

رقابت بین سایت های مختلف روز به روز بیشتر می شود و خدمات و امکاناتی که ارائه می دهند هر روز متنوع تر و کامل تر می گردد. در این میان تنها وب سایت هایی قادر خواهند بود در مسیر خود موفق باشند که به عنوان یک سایت حرفه ای طراحی و مدیریت گردند.

خصوصیات طراحی سایت حرفه ای

خصوصیات یک طراحی سایت حرفه ای به صورت کلی از این قرار است:

1- در بالای نتایج موتور های جستجو نمایش داده شود.

2- سایت حرفه ای به سرعت در کامپیوتر بازدیدکننده به نمایش درمی آید.

3- جلوه های گرافیکی جذاب و قابل قبولی در طراحی هر سایت حرفه ای وجود دارد.

4- گشت و گذار (Navigation) در سایت به سهولت و سرعت انجام شود.

5- سایت حرفه ای در وضوح های مختلف صفحه نمایش، در مرورگرهای مختلف و ... به صورت صحیح نمایش داده می شود.

6- اکثر صفحات سایت در موتور های جستجو قابل دریافت می باشند.

7- سایت در ازاء ارائه خدمات به کاربر، کمترین مزاحمتها را برای بازدید کننده ایجاد کند. (مثل درخواست ثبت نام قبل از ارائه درخواست کاربر)

8- آدرس این سایت ها به راحتی قابل دسترس می باشد.

لیزارد وب و طراحی سایت حرفه ای

لیزارد وب به عنوان یکی از موفق ترین شرکت ها در طراحی وب سایت , ساخت سایت , طراحی سایت حرفه ای و بهینه سازی سایت این امکان را به مشتریان خود می دهد تا ضمن داشتن کلیه امکانات و مزایایی که در بالا نام برده شد، به یکی از موفق ترین وب سایت ها در زمینه جذب کاربران اینترنتی تبدیل گردند. طراحی سایت و سئو سایت که توسط لیزارد وب صورت می پذیرد، منجر به نمایش سایت در رتبه های بالای نتایج گوگل می گردد و به این ترتیب به راحتی در دسترس کاربران اینترنتی خواهد بود.

طراحی سایت اختصاصی و سفارشی