برنامه نویسی سایت

برنامه نویسی سایت

برنامه نویسی سایت

امروزه برنامه نویسی وب و ایجاد سایت های داینامیک جزء لاینفک طراحی سایت می باشد و تیم های برنامه نویسی تخصصی لیزارد وب در زمینه های زیر با رعایت کامل مسائل امنیتی و اصول طراحی بانکهای اطلاعاتی وب سایت شما را پیاده سازی می کنند.

  • برنامه نویسی ASP و Asp.Net و PHP
  • طراحی بانکهای اطلاعاتی My SQL و SQL Server و Access و Oracle
  • ایجاد CSSهای بهینه برای وب سایت
  • جاوا اسکریپت و XML
  • ایجاد توابع امنیتی در سطوح مختلف برنامه نویسی

شرکت طراحی سایت لیزارد وب با ایجاد سایت های فروش اینترنتی ، ایجاد سیستم اینترنتی آموزش و ایجاد وب سایت های داینامیک، با هدف ارائه خدمات دولت الکترونیک از همان ابتدا در زمینه ایجاد اینگونه وب سایت ها پیشرو بوده است.

وب سایتهای فروش اینترنتی

با گسترش فرهنگ استفاده از اینترنت به عنوان یکی از ابزارهای معرفی و فروش کالا، لیزارد وب اقدام به ایجاد سایت های فروشگاهی اینترنتی مختلف نموده است که برخی از آنها عبارتند از: آوین مارکت، نخسه، ایی بن ایران و ... که همگی آنها کلیه امور مربوط به معرفی کالا، فروش و پرداخت وجه را به صورت کاملا اینترنتی انجام می دهند.

سیستم های مدیریت محتوا

ایجاد سایت هایی با امکان تغییر و بروز رسانی توسط مدیر سایت با این دیدگاه که شاید مدیران اینگونه سایت ها اطلاعات دقیقی از علم طراحی سایت ندانند ما را بر آن داشت تا اقدام به برنامه نویسی سیستم های مدیریت محتوا نماییم. در پیاده سازی سیستم های مدیریت محتوا متناسب با نیاز کارفرما در هر بخش، اطلاعات و جداول آن قسمت را به صورت بانک اطلاعات پیاده سازی کرده و در بخش مدیریت اطلاعات بروز رسانی آن را در اختیار مدیر سایت قرار می دهیم.

سیستم اینترنتی آموزش

در این سیستم با رعایت کامل موارد امنیتی در سطوح مختلف برنامه و بانک اطلاعات، سیستمی جامع را جهت انجام امور مربوط به مدیریت آموزش بوجود آورده ایم که از نکات بسیار برجسته آن می توان به سرعت سریع پاسخ گویی در زمان اوج ترافیک سایت (انتخاب واحد، حذف و اضافه، ورود نموره اساتید) اشاره نمود. تحلیل درست و پیاده سازی صحیح بانک اطلاعات بهمراه بهینه سازی کامل کدهای برنامه و استفاده از تکنیک های روز دنیا از علل این دستاورد می باشد.