بهترین زمان برای انتشار پست اینستاگرام چه موقع است؟!

هشتگ گذاری در اینستاگرام
هشتک گذاری درست در اینستاگرام!
۱۴۰۱-۰۲-۱۶
تبلیغات در اینستاگرام
اصول تبلیغات در فضای اینستاگرام!
۱۴۰۱-۰۲-۲۲

بهترین زمان برای انتشار پست اینستاگرام چه موقع است؟!

بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام

بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام

اهمیت زمان انتشار پست اینستاگرام

تصور کنید زمانی که پست منتشر کنید، بیشتر کاربران شما آنلاین بوده و منتظر پست های جذاب شما و رقبایتان، هستند.

حال اگر شما پست را به موقع منتشر نکنید، از رقبای خود، عقب می مانید.

در اینستاگرام، میزان تعامل (لایک، کامنت، کلیک و …) محتوای شما به محض انتشار، بسیار مهم است. به این دلیل که اینستاگرام آن را در ابتدا به درصدی از فالوورهای فعال شما نشان می‌دهد و سپس بر اساس تعاملی که آنها ایجاد می کنند اینکه چند نفر دیگر باید آن را ببینند تصمیم گیری می کند.

بنابراین، اگر درصد بیشتری از فالوورها در ابتدا انتشار پست با آن درگیر شوند، اینستاگرام پست شما را به افراد بیشتری نمایش خواهد داد.

چه زمانی بهترین زمان انتشار پست اینستاگرام است؟

شما ابتدا باید بفهمید که اکثر کاربران شما، چه زمان هایی، وقت بیشتری برای دیدن پست های شما را داشته و می توانند به راحتی نظر خود را در مورد پست های شما، کامنت کنند.

بهترین راه برای متوجه شدن این داستان، این است که از ابزار تحلیل اینستاگرام استفاده کنید.

بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام

نکاتی برلی انتشار پست در اینستاگرام !

پست ها باید باتوجه به ماهیتی که دارند، در ساعات و روزهای خاصی در هفته منتشر شوند. به عنوان مثال اگر می خواهید تصویر یک میز غذا را منتشر کنید، بهتر است در ساعات ناهار یا شام این پست را منتشر کنید. هم چنین سعی کنید از محتوایی سرگرم کننده برای پست های آخر هفته ی خود استفاده کنید.

شما باید ابتدا مخاطب صفحه ی خود در اینستاگرام را بشناسید و بعد متناسب با روحیات و سلایق آن ها، پست های خود را منتشرکنید. درواقع شما باید بفهمید محتوای شما برای چه سن و قشری جذاب است و این افراد در چه ساعاتی از روز به اینستاگرام سر می زنند؟

انتشار چند پست پی در پی در اینستاگرام موجب بازخورد منفی افراد به پست های شما می شود زیرا دیدن پست های پشت سر هم از پیج شما، ممکن است او را عصبی کند. اگر می خواهید چند پست در یک روز منتشر کنید، بهتر است به فاصله زمانی ۴ ساعت از یکدیگر این کار را انجام دهید؛ زیرا میانگین طول عمر یک پست در اینستاگرام، ۴ ساعت می باشد و اگر پست شما در این زمان توسط مخاطب دیده نشد، امکان دیده نشدن آن خیلی کمتر می شود.

بازه زمانی ۵ تا ۷ بعد از ظهر: در این بازه، نرخ مشارکت مخاطبان در اینستاگرام بیشتر است. دلیل آن هم این است که افراد در این زمان، بعد از ساعت کاری یا مدرسه و دانشگاه از لحاظ ذهنی خسته بوده و می خواهند اوقات فراغت خود را در اینستاگرام بگذرانند و بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام می باشد.

بازه زمانی ۹ شب تا ۱ صبح: در این بازه زمانی نیز افراد بعد از خوردن شام و صحبت با خانواده، می خواهند به رختخواب خود بروند و اینستاگرام شان را چک کنند.

بازه زمانی ۷ تا ۹ صبح: این بازه زمانی بستگی به مخاطبان پیج شما دارد. اگر مخاطبان شما افراد شاغل یا محصل می باشند، منشتر کردن پست در این بازه، موجب می شود چنین افرادی در موقع رفتن به سرکار یا دانشگاه خود، چک کنند.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس
آدرس