چگونه لایک‌ها را در اینستاگرام مخفی کنیم؟

سایت Dribbble یکی از این پلتفرم ها به حساب می آید. درواقع از اولین و تنها سایت هایی نیست که مخصوص به این کار باشد.
۱۴۰۱-۰۳-۰۶
الگوریتم اینستاگرام چطور کار می‌کند؟
در چه صورت از اینستاگرام امتیاز منفی می گیریم؟
۱۴۰۱-۰۳-۱۲

چگونه لایک‌ها را در اینستاگرام مخفی کنیم؟

مخفی کردن لایک ها در اینستاگرام

اینستاگرام این امکان را به کاربران داده که آیا می‌خواهند لایک‌ها در این پلتفرم نمایش داده شود یا خیر؟ در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم چگونه لایک‌های اینستاگرام را مخفی کنید.

اینستاگرام اکنون به همه کاربران این امکان را می‌دهد که تعداد لایک‌های پست‌های خود را مخفی یا پنهان کنند.

این بدان معناست که اینستاگرام مقدار عددی پیش‌فرض که در زیر یک عکس می‌بینید را با نام چند کاربر و به دنبال آن و دیگران (and others) می‌آورد.

پنهان کردن تعداد لایک در اینستاگرام

فرایند آسانی برای انجام‌دادنش بوده و قابل برگشت است که در برخی موارد ممکن است تأثیر مثبتی بر عملکرد شما بگذارد.

چگونه لایک‌ها را در اینستاگرام مخفی کنیم؟

پنهان کردن لایک اینستاگرام

به پروفایل اینستاگرام خود بروید و آیکون سه خط را در گوشه سمت راست، بالایی صفحه خود بزنید. در منوی باز شده روی گزینه Settings در بالای لیست کلیک کنید.

در منوی باز شده تنظیمات، گزینه Privacy را انتخاب کنید. سپس، Posts را بزنید.

در بالای منوی Posts، گزینه‌ای با برچسب Hide Like and View Counts مشاهده خواهید کرد. کلید آن را به حالت روشن تغییر دهید (باید آبی شود)، حالا با این کار تعداد لایک‌های همه پست‌های اینستاگرام دیگران برای شما مخفی خواهد شد.

روش دوم

دو مسیر برای مخفی کردن لایک‌ها در پست‌های شخصی اینستاگرام شما وجود دارد. اگر عکس یا ویدئویی جدیدی پست می‌کنید و نمی‌خواهید لایک‌ها نشان داده شوند، می‌توانید نمایش لایک‌ها را قبل از انتشار پستتان پنهان کنید.

برای توضیح این حالت، همانند سابق که پست موردنظر خود را بر روی پیجتان بارگذاری می‌کردید، عمل کنید. سپس وقتی که به مرحله اضافه‌کردن عنوان رسیدید، گزینه تنظیمات پیشرفته (Advanced Settings) را در پایین صفحه بزنید. از آنجا، می‌توانید تعداد دفعات لایک و مشاهده در این پست را فعال یا غیرفعال کنید.

برای اینکه بخواهید تعداد لایک‌ها را پس از ارسال پست خاموش کنید، در نمایه خود به پست موردنظر بروید و روی سه‌نقطه در گوشه سمت راست در بالای صفحه ضربه بزنید. (همان مسیری که برای حذف یا بایگانی عکس و ویدئو به کار می‌برید). در صفحه باز شده گزینه Hide like count را انتخاب کنید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس
آدرس