طراحی سایت بیمه ، طراحی وب سایت بیمه ، طراحی سایت نمایندگی بیمه

طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه , طراحی وب سایت بیمه , طراحی سایت نمایندگی بیمه

طراحی سایت بیمه , طراحی وب سایت بیمه , طراحی سایت نمایندگی بیمه

طراحی سایت بیمه, طراحی وب سایت بیمه, طراحی سایت نمایندگی بیمه ، رقابت در صنعت بیمه ، شاید یکی از شدیدترین رقابت ها در دنیای کنونی باشد . اکثر مردم از تفاوت بین انواع بیمه ها و کیفیت ارائه شده توسط شرکت های بیمه اطلاعی ندارند . و چه بسا حتی شاید ندانند که فلان بیمه را می توانند از شرکتی غیر از شرکت فعلی با قیمتی ارزانتر و خدماتی بهتر تهیه کنند.در این فضای رقابتی، داشتن طراحی سایت بیمه ، می تواند اعتبار کارگزاری/نمایندگی شما را نزد مشتریانتان بسیار افزایش دهد.باعث می شود که مشتریان بیشتر به شرکت شما اطمینان نمایند. و در برند سازی برای کارگزاری/نمایندگی شما بسیار تاثیرگذار است.

در ضمن داشتن طراحی وب سایت بیمه می تواند به عنوان ستون فقراتی برای انجام انواع تبلیغ ارزان قیمت اینترنتی ( همانند ایمیل مارکتینگ ، دادن آگهی در سایتهای تبلیغاتی اینترنتی مانند وب سایت ایستگاه ، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل و…) باشد.

طراحی سایت نمایندگی بیمه

هرکدام از نمایندگی‌های بیمه می‌توانند با طراحی سایت نمایندگی بیمه مختص به خود و کاملاً جدا از سایت بیمه اصلی شرکت بیمه داشته باشند. که دامنه آن میتواند با نام سایت شرکت بیمه به همراه کد نمایندگی مورد نظر باشد. این وبسایت بیمه می‌تواند در کلمات کلیدی مختلف مربوط به بیمه در موتورهای جستجو حضور داشته باشند تا بتواند ورودی قابل توجهی از مشتریان را برای نمایندگی مورد نظر داشته باشند.

طراحی وب سایت بیمه

طراحی سایت شرکت بیمه یکی از تخصص های شرکت طراحی سایت لیزارد وب می‌باشد. طراحی سایت بیمه به صورت کاملاً بهینه سازی شده انجام خواهد شد تا بتواند در موتورهای جستجو مشاهده شود. از لحاظ محتوا می‌توان اطلاعات و تجربیات شما تحت عنوان مدیر شرکت بیمه در این وب سایت شرکت بیمه قرار گیرد و همچنین بخشی تحت عنوان سوالات مشتریان را در نظر گرفت. در این سایت بیمه می‌توان بخشی را در نظر گرفت که کاربر درخواست خود را در قالب یک فرم پر کرده تا به دست بخش فروش بیمه برسد. امکانات بسیار زیادی در این زمینه می‌توان در نظر گرفت که در صورت تماس با کارشناسان ما در مورد این امکانات می‌توانید صحبت کنید.

تعرفه طراحی سایت بیمه

تعرفه طراحی سایت شرکت بیمه و تعرفه طراحی سایت بیمه بستگی به امکانات مورد نظر شما متغییر است. روال کاری شرکت طراحی سایت لیزارد وب بدین صورت است که پس از تماس اولیه مشتری، نیازمندی‌ها تحلیل می‌شود و توسط متدولوژی های روز دنیا در مهندسی نرم افزار طرحی در فاز اول پروژه توسط متخصصین شرکت طراحی سایت لیزارد وب نوشته می شود.

پس از آن طی یک جلسه حضوری این طرح برای مشتری به صورت شفاهی و به وضوح ارائه خواهد شد، که در صورت توافق و رضایت وی به قرارداد منجر خواهد شد. این تعرفه بر اساس نیازمندی های مشتری و میزان پیشرفته بودن کار متغییر است، اما ما سعی داریم حداکثر امکانات را با توجه به بودجه شما در اختیارتان قرار دهیم.