طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

بسیاری صاحبان کسب کار که تجربه حضور در بازارهای آنلاین و اینترنت را دارند امروزه نیاز به حضور در بازرهای نوین را احساس کرده اند. همواره جذب بازدید کننده بیشتر در فضای رقابتی و ایجاد برندیگ و پیشی گرفتن از رقبا در تجارت الکترونیک حایز اهمیت بوده است.

گسترش دستگاه های موبایل هوشمند در سطح جهان باعث تغییر رفتار استفاده کنندگان از اینترنت شده است. امروزه میزان دسترسی به اینترنت از طریق موبایل نسبت به دستگاه های دیگر مانند لپ تاپ و کامپیوتر پیشی گرفته و سرعت رشد آن بسیار سریع است و در آینده ای نزدیک بیشترین دسترسی به اینترنت از طریق موبایل ها و تبلت ها خواهد بود.

اگرچه داشتن سایت واکنش گرا پس از تغییر رفتار استفاده کنندگان از اینترنت با حضور موبایل ها اهمیت پیدا کرد اما آمارها نشان می دهد بیشتر از ۸۰ درصد افراد از طریق نرم افزارهای اختصاصی موبایل به اینترنت دسترسی داشته اند.

گرچه تعداد نرم افزارهای موبایل در بازار و تقاضا برای بهتر دیده شدن زیاد است اما یافت شدن بین تعداد زیادی برنامه موبایل بسیار راحت تر از پیدا شدن در میان میلیون ها صفحه وب خواهد بود. همچنین نرم افزار های موبایل اختصاصی طراحی شده دارای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به موبایل سایت ها بوده و تجربه کاربری بهتری را برای استفاده کنندگان نهایی به ارمغان می آورد.

نرم افزارهای اختصاصی موبایل یکی از تکنولوژی های نو ظهور و مناسب برای برندینگ و افزایش خدمات بیشتر به مشتریان و حفظ آنان و پیشرو بودن در میان رقبا خواهد بود. موبایل های هوشمند حضور همیشگی در کنار کاربرانشان دارند و در طول روز با آنها خواهند بود. قرار گرفتن در این فضای شخصی و محرمانه کاربران برای تجارت امروز اهمیت زیادی دارد.

با داشتن اپلیکیشن موبایل قادر خواهید بود:

  1. ارتباط دوسویه قوی با مشتری داشته باشید
  2. در میان رقبا بهتر از پیش دیده شود
  3. راه های جدید و آسان تر ارایه خدمات برای مشتری فراهم کنید.
  4. در فضای خصوصی آن ها حضور همیشگی داشته باشید.
  5. در بازار رقابتی از رقبای خود پیشی بگیرید.
  6. کیفیت کاربری بی همتا نسب به موبایل سایت ها برای مشتریان فراهم نمایید.
  7. راه های ارتباطی خود را افزایش دهید.
  8. برند خود را بیشتر از پیش مطرح کنید.

شرکت لیزارد وب در خصوص پاسخ گویی به درخواست های مشتریان خود و در راستای تامین کلیه ی نیازهای مشتری ، اقدام به راه اندازی بخش تولید اپلیکیشن موبایل بر بستر پلتفرم های اندروید و آی او اس نموده است. ما آماده ایم تا نیازهای شما را تحلیل و اپلیکیشن های مناسب برای کسب و کار شما بر بستر اندروید و ای او اس تولید کنیم. برای آگاهی از فرایند تولید و مشاوره در این زمینه می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.