ایا تبلیغات کلیکی روی سئو تاثیر دارد؟

بهترین روش های تبلیغات دندانپزشکی چیست؟
۱۴۰۰-۰۶-۱۱
نکات کلیدی درباره سئوی خارجی سایت
۱۴۰۰-۰۶-۱۸

ایا تبلیغات کلیکی روی سئو تاثیر دارد؟

سئوی سایت و تبلیغات کلیکی

سئوی سایت و تبلیغات کلیکی

مورد بحث ترین موضوع بین بازاریابان اینترنتی را می توان “تاثیرگذاری تبلیغات کلیکی ” روی سئو دانست.

حالا سوال اینجاست که واقعا تاثیر دارد یا خیر. سوال بسیاری از افراد این می باشد که چقدر روی سئو می تواند این تبلیغات کلیکی تاثیرگذار باشد. از انجایی که عوامل موثر روی سئو سایت بسیار پیچیده و وابسته به هم می باشد.

افزایش بازدید وب سایت با تبلیغات کلیکی

نتیجه گیری در سئو با توجه به رقابت در این حوزه، یک فرایند زمان بر می باشد. لازمه ایجاد زیرساخت های ان هم محتوایی و افزایش اعتبار سایت و برند است. تکیه بر سئو در دراز مدت می تواند بازگشت سرمایه خوبی برای سایت داشته باشد.

با سرمایه گذاری و انجام اصولی سئو می توان ترافیک پایداری برای سایت ایجاد کرد. به شکلی که نگهداری ان نسبت به هزینه اولیه بسیار پایین تر می باشد .

تاثیر افزایش بازدید بر رتبه سایت شما

در اینجا سوالی که مطرح می شود افزایش بازدید روی رتبه سایت تاثیر گذار است یا خیر؟

باید بگوییم که وب سایت می تواند منابع ترافیکی زیادی داشته باشد اما داشتن این منابع به معنای خوب بودن محتوای آن سایت نیست. یعنی شما می توانید بودجه زیادی را به تبلیغات در شبکه های اجتماعی اختصاص دهید. کاربران زیادی را وارد سایت کنید ولی کسب این وروردی به معنای افزایش رتبه سایت شما نخواهد بود.

چطور می توان تاثیر مثبت را روی سایت ایجاد کرد؟

سئوی سایت و تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی را اشاره کردیم که درصورت داشتن محتوای باکیفیت می تواند تاثیر مثبتی روی سئوی سایت شما داشته باشد. اما چطور چنین تاثیری اتفاق می افتد؟

با انجام درست تبلیغات کلیکی می توان تاثیر مثبتی روی برندینگ سایت داشت. طبق اماری که در سایت MOZ منتشر شده است، برندینگ رابطه مستقیمی با رتبه سایت شما در گوگل دارد.

برندینگ چه تاثیری روی سایت دارد؟

با تبلیغات کلیکی و برندینگ می توان به کاربران اجازه داد که از سایت شما بازدید کنند.

حال اگر محتوایی مناسب تولید کرده باشید که رضایت کاربر را جلب می کنید. احتمال اینکه محتوای شما به اشتراک گذاشته شود وجود دارد. این اشتراک گذاری و دیده شدن بیشتر در نهایت منجر به بک لینک های بیشتری می شود. و در اخر رتبه بهتری نصیب سایت می شود.

برندتان بیشتر در گوگل سرچ می شود!

اگر کاربر از خدمات یا محتوای شما راضی باشد که به سایت تان برمی گردد.

یا مثلا به نام و کلمه کلیدی سایت شما جستجو می کند. سرچ نام برند این سیگنال را گوگل می دهد که سایت سرچ شده سایت مهمی می باشد. و در نهایت این موضوع باعث می شود رتبه گوگل افزایش پیدا کن

CTR سایت بالا می رود.

درصورتی که کاربر از کیفیت خدمات تان راضی باشد نتیجه سایت در نتایج مشاهده می شود. فقط کافیست روی ان کلیک کند و این موضوع خود عامل مثبتی برای رتبه بهتر است.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس
آدرس