نکاتی برای خرید درست در روز بلک فرایدی

click-rate یا تبلیغات کلیکی
منظور از تبلیغات کلیکی چیست؟
۱۴۰۰-۰۸-۳۰
چه تکنیک هایی برای بازاریابی رابطه ای پیشنهاد می شود؟
چه تکنیک هایی برای بازاریابی رابطه ای پیشنهاد می شود؟
۱۴۰۰-۰۹-۰۷

نکاتی برای خرید درست در روز بلک فرایدی

بلک فرایدی

بلک فرایدی

بلک فرایدی یکی از معروف‌ترین رویدادهای فروش ویژه با تخفیف بسیار زیاد می باشد که در اکثر نقاط جهان برگزار می‌شود.

حتی چند سالیست که حراج جمعه سیاه در ایران هم‌زمان با دیگر کشورهای دنیا یا در قالب فروش ویژه‌ی شب یلدا برگزار می‌شود. پس اگر دوست دارید.

مهم‌ترین مولفه‌ی جذاب بلک فرایدی دراین است که برای مشتریان و خریداران، یک تخفیف جمعه سیاه در نظر دارد. و حراج‌های قابل توجهی روی بسیاری از اجناس می گذارد. این تخفیف‌ها توجه بسیاری از مشتریان را به سمت بازارهای آنلاین و آفلاین جلب می‌کنند و تعداد زیادی از افراد به سوی این بازارها هجوم می‌برند. جالبتر این موضوع اینجاست طی یک بازه‌ی چند روزه‌ی زمانی این رویداد در آمریکا در فروشگاه های افلاین از ساعت ۶ صبح و حتی قبل از آن باز هستند و فروش خود را از اولین‌ ساعات روز آغاز می کنند.

با وجود این که بلک فرایدی یک سنت امریکایی ست اما طی این رویداد میزان فروش در بسیاری از کشورهای دیگر هم رشد چشمگیری پیدا می‌کند. در این روز بازارها در بسیاری از کشورها مثل کانادا، برزیل، سنگاپور بریتانیا و حتی در کشورهایی مثل مکزیک، رومانی،‌ هند، فرانسه، آلمان و… تا دو برابر وضعیت معمول رونق می‌گیرد.

بلک فرایدی

یکی از نکات جالب درباره‌ی جمعه سیاه این است که ناشی از استقبال بی‌نظیر مردم می باشد. فروشگاه‌های کوچک‌و‌بزرگ به‌منظور آماده‌شدن برای فروش عظیم جمعه سیاه نیاز دارند کارمندانشان یک روز قبل یعنی در روز شکرگزاری در محل فروشگاه حضور داشته باشند. آمریکایی‌ها روز شکرگزاری را روزی بسیار مهم در فرهنگ خود می‌دانند و هیچ‌کس از کارکردن در روز شکرگزاری رضایت ندارد. به‌هرحال، الزام کارگران و کارمندان برای کارکردن در آن روز باعث شد در رخدادهای گوناگون، آن‌ها اعتراض‌های گسترده‌ای را ازطریق اتحادیه‌های کارگری مطرح کنند. دراین‌میان، بسیاری از فروشگاه‌ها نیز از خسارت‌های واردشده به‌خاطر هجوم مردم در روز جمعه سیاه شکایت می‌کنند و حتی در این روز تعطیل هستند.

و اما نکاتی در مورد بلک فرایدی یا جمعه سیاه که باید بدانید!

  • از قبل لیست خریدتان را اماده کنید.
  • موردهای مشابه ان را در نظر بگیرید.
  • به علت تقاضای زیاد شاید محصولی که دوست دارید زود تمام شود پس وقت تون رو برای اون تلف نکنید.
  • دنبال اسم برند یا تبلیغ بلاگرا نباشید.
  • فقط به کلمه حراج توجه نکنید و دنبال چیزی باشید که نیاز دارید و دوست دارید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس
آدرس