برنامه ایلان ماسک برای توییتر چیست؟

راه های جذب فالوور واقعی
چگونه فالوور جذب کنیم؟
2022-04-28
هشتگ گذاری در اینستاگرام
هشتک گذاری درست در اینستاگرام!
2022-05-06

برنامه ایلان ماسک برای توییتر چیست؟

برنامه ایلان ماسک برای توییتر چیست؟

برنامه ایلان ماسک برای توییتر چیست؟

ایلان‌ ماسک به زودی کلید توییتر را تحویل می‌گیرد.

این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد، پیشنهاد ۴۴ میلیارد دلاری مدیرعامل تسلا برای مالکیت خصوصی توییتر را پذیرفته است. این به این معنی است که حالا ماسک می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در محتوا و رویکرد شبکه‌ای اجتماعی ایفا کند که ۲۰۰ میلیون کاربر در جهان دارد و رویکردش بیشتر به نفع تفکر چپ بوده است.

ایلان ماسک گفته که حدود ۸.۵ میلیارد دلار سهام تسلا را فروخته است. مدیرعامل تسلا به بانک‌ها گفته که سیاست‌های نظارتی بر محتوای توییتر را تا حد ممکن و بر اساس الزامات قانونی کشورهای مختلف، آزاد نگه می‌دارد. باید خاطرنشان کنیم وام ۱۳ میلیارد دلاری که بر مبنای خود توییتر به ایلان ماسک پرداخت شده، حدود ۷ برابر درآمد ناخالص پیش‌بینی شده توییتر در سال ۲۰۲۲ است.

برنامه ایلان ماسک برای توییتر چیست؟

علاوه بر احتمال تغییرات مدیریتی و اجرایی، ایده‌ها و گمانه‌زنی‌های متعددی مطرح است که ان‌پی‌‌آر به برخی از آنها اشاره کرده است :

قیمت‌گذاری توییت‌ها

علاوه بر اینها ایلان ماسک به بانک‌ها گفت که می‌خواهد توییت‌هایی که حاوی اطلاعات مهمی هستند را قیمت‌گذاری و از آنها برای افزایش درآمد کمپانی استفاده کند. برای مثال اگر وبسایت شخص ثالثی بخواهد از افراد یا کمپانی‌های تایید شده توییتی بزند یا روی آن نقل قول بنویسد باید هزینه‌ای را بپردازد.

پرداخت با دوج‌کوین

ماسک همچنین در توییتی که بعدا آن را پاک کرد گفت می‌خواهد قیمت نسخه ویژه توییتر را کاهش دهد، تبلیغات آن را حذف و گزینه پرداخت با دوج‌کوین را نیز به آن اضافه کند. قیمت ماهانه نسخه ویژه توییتر در حال حاضر ۲٫۹۹ دلار است. در توییت دیگری که باز هم حذف شد ماسک گفت قصد دارد وابستگی توییتر را به تبلیغات کاهش دهد. او همچنین مدیر عامل دیگری برای توییتر در نظر دارد که منابع هویت این شخص را فاش نکردند.

برخی بانک‌ها از پرداخت وام به ایلان ماسک خودداری کردند. زیرا معتقدند که بی‌پروایی و غیرقابل پیش‌بینی‌بودن او می‌تواند بعضی از افراد با استعداد را از کمپانی توییتر فراری دهد و به این کمپانی آسیب بزند.

دیدگاه ها بسته شده است