تبلیغ لوازم‌آرایشی در اینستاگرام به چه صورت انجام می شود؟

سرویس استریم بازی
رونمایی مایکروسافت از یک سرویس استریم بازی!
۱۴۰۰-۰۸-۲۰
بلک فرایدی چه روزی ست ؟
درباره بلک فرایدی چه می دانید؟
۱۴۰۰-۰۸-۲۷

تبلیغ لوازم‌آرایشی در اینستاگرام به چه صورت انجام می شود؟

تبلیغ لوازم ارایشی

تبلیغ لوازم ارایشی

تبلیغ لوازم ارایشی در اینستاگرام

معمولا کمتر کسی دیده می شود که این روزها برای تبلیغ لوازم ارایشی بهداشتی خود پیج اینستاگرام نزده باشد.

بهترین فرصت برای شماست چون کاربران در طول روز در حال گشت‌وگذار در اینستاگرام هستند. از طرفی نیز تعامل با مشتریان از این طریق راحت‌تر است، پس چرا نباید این فرصت را غنیمت شمرد؟!

با وجود چنین فضای مناسب برای تبلیغات، مسلم است بازار رقابتی تنگاتنگی بین برندها در این حوزه باشد. تنها راه چاره ای که می توان برای متمایز شدن در میان رقبا در نظر داشت تولید محتوای بصری و متنی جذاب برای معرفی محصولات و جذب مشتریان است. 

اولین نکته در تبلیغ لوازم ارایشی در اینستاگرام عکاسی خوب است.

تجهیزاتی که نیاز خواهید داشت:

  • یک دوربین (از دوربین گوشی موبایل هم می‌توانید استفاده کنید)
  • یک پس‌زمینه ترجیحاً سفید
  • یک سه‌پایه نگه‌دارنده دوربین یا گوشی
  • یک میز
  • یک لایت ‌باکس
  • پخش‌کننده نور یا دیفیوزر نور
  • یک اتاق یا محیط مناسب

 و اما نکاتی که در طی عکاسی باید رعایت کنید

تبلیغ لوازم ارایشی

۱. قبل از شروع، از تمیز بودن لنز گوشی یا دوربین خود مطمئن شوید!

۲. بهترین نور برای عکاسی نور طبیعی است؛ اگر هم به نور دسترسی ندارید یک منبع نور گسترده‌تر و جهت‌دار با پخش‌کننده نور ایجاد کنید.

۳. با یک لایت باکس، می‌توانید به تصاویر خود پس‌زمینه‌ای روشن و سطحی شفاف بدهید.

۴. همیشه قبل از عکس‌برداری محصولات را تمیز کنید.

۵. از زوایای مختلف از محصولات عکس بگیرید. یک عکاس ۳۶۰ درجه باشید و چیز جدیدی در محصول پیدا کنید. معمولا مخاطبان تمایل دارند زوایای غیرمعمولی محصولات را که قبلا ندیده‌اند ببینند.

۶. پس‌زمینه ای انتخاب کنید که تک‌رنگ باشد. رنگ‌های خنثی و تن‌های روشن باعث می‌شود تمرکز روی محصولات زیبایی باشد. وقتی از پس‌زمینه‌های رنگارنگ‌ استفاده می‌کنید، باید نورپردازی عکاسی محصول را با دقت انتخاب کنید.

۷. خطوط مورب را در نظر بگیرید. عکاسان محصولات آرایشی معمولا از ترفندی برای قرار دادن اشیا در امتداد خطوط مورب استفاده می‌کنند. این ترفند به شما کمک می‌کند عکس‌هایی بگیرید که متعادل به نظر می‌رسند. چنین خطوطی به تصویر عمق بیشتری می‌بخشد و خط چشم مشتری را مستقیما به سمت محصولات هدایت می‌کند.

۸. هنگامی که دوربین را روی سه‌پایه قرار می‌دهید، به شما امکان می‌دهد بیشترین عمق میدانی را داشته باشید که دوربین شما می‌تواند داشته باشد.

۹. به یک سبک ادامه دهید. بهترین راه برای عکس گرفتن از محصولات ارایشی وجود ندارد. همیشه خوب است که یک سبک خاص را رعایت کنید. بنابراین، تمام عناصر ترکیب باید از نظر سبک، رنگ، اندازه و شکل با یکدیگر مطابقت داشته باشند.

۱۰. تمرکزتان در عکاسی روی عنصری باشد که می‌خواهید آن را در عکس برجسته نشان دهید.

۱۱. سعی کنید جزئیات محصول را نشان دهید. مشتریان مایل‌اند ببینند محصول در واقعیت چگونه به نظر می‌رسد.

۱۲. مخاطب خود را بشناسید. عکاسی محصولات آرایشی، تلاشی برای جلب‌توجه مشتری است؛ بنابراین در نظر بگیرید که مخاطبان شما دوست دارند بیشتر چه چیزی را در عکس‌ها ببینند و چگونه از محصول استفاده می‌کنند؟ آیا این محصول برای افرادی است که می‌توانند آرایش گران‌قیمت داشته باشند یا برای همه؟

۱۳. شعار برند را درک کنید. هر برندی هدف، ماموریت و پیشنهاد فروش منحصربه‌فرد خود را دارد. مخصوصاً در عکاسی از محصولات آرایشی، بسیار مهم است که هدف و شعار برند واقعاً تعریف شود.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس
آدرس