رونمایی مایکروسافت از یک سرویس استریم بازی!

دیتای اینستاگرام
چطوری دیتای اینستاگرام خود را حذف کنیم؟
۱۴۰۰-۰۸-۱۶
تبلیغ لوازم ارایشی
تبلیغ لوازم‌آرایشی در اینستاگرام به چه صورت انجام می شود؟
۱۴۰۰-۰۸-۲۳

رونمایی مایکروسافت از یک سرویس استریم بازی!

سرویس استریم بازی

سرویس استریم بازی

سرویس استریم بازی : رونمایی جدید مایکروسافت !!!

مایکروسافت از یک سرویس استریم بازی رونمایی کرده است. این سرویس که فعلا Project xCloud نام دارد، قرار است برای کاربر امکان تجربه‌ی بازی‌های ایکس‌باکس حالا روی هر دستگاهی که باشد را فراهم کند.

مایکروسافت می‌گوید که هر صفحه‌ی نمایشی که داشته باشید می‌تواند تبدیل به یک دستگاه برای تجربه‌ی بازی شود و این سرویس جدید، گیمر را مورد تمرکز قرار داده، نه پلتفرم‌ها.

طبق اطلاعاتی که مایکروسافت از سرویس Project xCloud ارایه داده، شرکت‌های بازی‌سازی به سادگی می‌توانند بازی‌های خود را به صورت استریم شده به مخاطب بیشتری ارایه دهند. هیچ کار بیشتری هم دیگر لازم نیست از طرف شرکت‌ها برای اجرای این بازی‌ها صورت گیرد.

در ادامه تیم سازنده‌ی سرویس استریم بازی مایکروسافت، طوری به طراحی Project xCloud پرداخته که بتواند بخش‌های مورد نیاز و لازم یک کنسول ایکس‌باکس وان را هم در کنار یکدیگر قرار دهد. در ضمن زیرساخت‌های لازم برای اجرای یک بازی به صورت لازم را به بهترین شکل ممکن فراهم کرده است!

سرویس استریم بازی

بخاطر وجود سرورهای قدرتمند Azure مایکروسافت که در ۵۴ ناحیه‌ی مختلف دنیا قرار دارند، بازی‌کننده‌ها و کسانی که از سرویس Project xCloud استفاده می‌کنند، بدون هیچ مشکلی در هر نقطه‌ی دنیا می توانند بهترین تجربه استریم بازی را دریافت کنند. البته حتی بدون در نظر گرفتن وضعیت ارتباطات کشور ما، می‌توانیم به جرات بگوییم که در حال حاضر کشورهای زیادی نیستند که می‌توانند به خوبی یک بازی را بدون تاخیر و مشکل استریم کنند.

در کنار سرویس استریم بازی، مایکروسافت در حال حاضر نیز در حال طراحی یک سیستم کنترل برای صفحه‌های لمسی هستش تا افراد ضرورتا نیازه به دسته بازی نداشته باشند.

در راستای حل مشکل تاخیر در دریافت و ارسال داده، تیم تحقیق و توسعه‌ی مایکروسافت مشغول کار روی تکنولوژی‌های جدیدی برای فشرده کردن ویدیو است.

برخلاف دیگر سرویس‌های استریم بازی امروزی، مایکروسافت می‌گوید که می‌توان از Project xCloud روی شبکه‌های ۴G و در آینده‌ی نزدیک ۵G هم استفاده کرد. مایکروسافت در حال حاضر سرویس استریم بازی خود را با سرعت ۱۰ مگابیت در ثانیه به خوبی اجرا می‌کند.

در نمایشگاه E3 2018 و کنفرانس مایکروسافت بود که برای اولین بار از تلاش این شرکت برای راه اندازی یک سرویس استریم بازی شنیده شد.

در ادامه در سال ۲۰۱۹ سرویس استریم بازی مایکروسافت به صورت آزمایشی در برخی مناطق راه اندازی شد.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس
آدرس