شرکت‌های اندرویدی گوشی های مینی تولید خواهند کرد!

افزایش فروش اینترنتی
روش های افزایش فروش اینترنتی
۱۴۰۰-۱۰-۰۵
اکسپلور اینستاگرام
چطور در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟
۱۴۰۰-۱۰-۱۲

شرکت‌های اندرویدی گوشی های مینی تولید خواهند کرد!

گوشی‌های مینی در سال ۲۰۲۲ اینکه بیشتر مورد توجه قرار گیرند بالاست!

گوشی‌های مینی در سال ۲۰۲۲ اینکه بیشتر مورد توجه قرار گیرند بالاست!

گوشی‌های مینی در سال ۲۰۲۲ اینکه بیشتر مورد توجه قرار گیرند بالاست!

  • به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد در سال ۲۰۲۲ از گوشی‌هایی با نمایشگر کوچک رونمایی کند.
  • اگر سامسونگ چنین کاری انجام دهد سایر شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی‌های اندرویدی هم به این سمت حرکت خواهند کرد.
  • به نظر می‌رسد گلکسی S22 اولین گوشی شرکت کره‌ای با این ابعاد باشد.
  • در بین شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی‌های اندرویدی فقط گوگل و ایسوس نمایندگانی با نمایشگر کمتر از ۶ اینچ در بازار دارند.
  • اگر شرکت‌های اندرویدی گوشی های مینی تولید کنند بعید به نظر می‌رسد از لحاظ اندازه و قدرت سخت‌افزاری به اندازه‌ی آیفون‌های مینی باشند.

طبق گفته ها بسیاری از این گوشی‌ها در زمینه‌های مختلف عملکرد خوبی داشتند اما در این دو بخش بیشترین کار را از سوی شرکت‌های سازنده شاهد بودیم. نکته‌ای که باید به آن توجه داشت اینکه تمرکز بیشتر روی باتری ست و خبر خوبی می باشد. حتی اگر شاهد پیشرفت چشمگیری در این زمینه نبوده باشیم.

اپل برای مثال از سه گوشی آیفون ۱۳، ۱۳ پرو و پرو مکس به عنوان یکی از بهترین سری از گوشی‌های تاریخ خود رونمایی کرد اما در کنار آن‌ها شاهد رونمایی از یک مدل مینی هم بودیم که اگرچه طول عمر باتری کمی داشت اما به نسبت نسل گذشته یعنی آیفون ۱۲ مینی به شکل چشمگیری بهتر شد. البته ظرفیت باتری تمام این چهار مدل از رقبای اندرویدی کمتر است اما در عمل دیدیم که تا چه اندازه توانستند عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارند.

اما در رابطه با گوشی‌های اندرویدی داستان کمی متفاوت است. شما می‌توانید گوشی‌های اندرویدی متفاوت را با ظرفیت مشابه باتری با یکدیگر مقایسه کنید اما نتیجه‌ای که حاصل می‌شود با یکدیگر متفاوت است چرا که رفتار شرکت‌ها در زمینه‌ی طراحی رابط کاربری با یکدیگر متفاوت است و به همین خاطر مصرف انرژی متغیر می‌شود.

گوشی‌های مینی در سال ۲۰۲۲ اینکه بیشتر مورد توجه قرار گیرند بالاست!

گوشی های اندرویدی مینی چه می شوند؟

طبق اطلاعات بدست امده شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی هوشمند اندرویدی قرار است بیشتر به گوشی‌های مینی بها بدهند.

یکی از این شرکت‌ها سامسونگ است که نه تنها در بخش بالارده بلکه در بخش میان‌رده و اقتصادی هم به فکر تولید گوشی‌های جمع و جور و کوچک ست.

شرکت کره‌ای دو سه سالی است که هر سال از سه گوشی پرچم‌دار رونمایی می‌کند. منطق حکم می‌کند وقتی پرچم‌دارها در این تعداد راهی بازار می‌شوند، بتوانند نیاز تمام کاربران را برطرف کنند. در نتیجه یکی از آن‌ها باید کوچک و جمع و جور باشد، دیگری در حد استاندارد و محصول نهایی هم بسیار بزرگ و به‌نوعی فبلت باشد.

سامسونگ قصد دارد مدل استاندارد از سری گلکسی S22 را با اندازه‌ی کوچک و حواشی کمتر به نسبت نسل قبل راهی بازار کند. همین موضوع سبب می‌شود این گوشی بسیار جمع و جورتر از قبل به نظر برسد. با توجه به ابعاد این دو گوشی، باید انتظار داشته باشیم نماینده‌ی مورد انتظار شرکت کره‌ای حدودا ۵ میلی‌متر از لحاظ ارتفاع، ۱ میلی‌متر عرض و ۰.۳ میلی‌متر ضخامت از مدل نسل گذشته کوچک‌تر باشد.

بنابراین این احتمال وجود دارد که در سال ۲۰۲۲، دیگر شاهد گوشی‌های کوچک در تعداد محدود نباشیم. چون اندرویدی‌ها هم قرار است در این مسیر قدم بگذارند.

با تمرکزی هم که روی بهبود ظرفیت باتری گذاشته شده است، انتظار می‌رود در این سال عملکرد گوشی‌ها در زمینه‌ی نگه‌داری شارژ هم به اندازه‌ای خوب باشد که کاربران بتوانند از تمام پتانسیل گوشی کوچک خود بهره‌مند شوند.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس
آدرس