چطور در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟

گوشی‌های مینی در سال ۲۰۲۲ اینکه بیشتر مورد توجه قرار گیرند بالاست!
شرکت‌های اندرویدی گوشی های مینی تولید خواهند کرد!
۱۴۰۰-۱۰-۰۹
لینکدین
مزایای استفاده از لینکدین چیست؟
۱۴۰۰-۱۰-۱۶

چطور در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟

اکسپلور اینستاگرام

اکسپلور اینستاگرام

اکسپلور اینستاگرام (یا همان Explore اینستاگرام!) صفحه‌ایست که پست‌هایی از صفحات سراسر دنیای اینستاگرام چه فالو کرده باشید چه نکرده باشید برایتان نمایش خواهد داد.

این پست‌ها در واقع طبق فعالیت‌های قبلی شما انتخاب می‌شوند و از الگوریتم‌هایی که برای دنبال کردن فعالیت شما در اینستاگرام تعبیه شده است، پیروی می‌کنند. به این شکل که این الگوریتم تنها به عملکرد شما وابسته نیست، بلکه فعالیت دوستان‌تان را نیز زیر نظر می‌گیرد.

در ادامه، برایتان توضیح می‌دهیم چگونه محتواها برای نمایش در این صفحه انتخاب می‌شوند، و چگونه می‌توانید با مخاطبانتان از این راه ارتباط برقرار کنید. چگونه نرخ تعامل کاربران (Engagement) صفحه‌ی خود را افزایش دهید. سپس با استفاده از ویژگی‌های آن، کسب و کار خودتان را بهتر معرفی کنید و بیشتر دیده شوید.

چرا باید در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟

از انجایی که دارید از اینستاگرام برای کسب و کار خود استفاده می‌کنید باید به صورت استراتژیک طوری فعالیت کنید که در اکسپلور هم دیده شوید.

به علاوه اگر در اکسپلور دیده شوید لایک های بیشتری می‌گیرید و همزمان به کاربران و مشتریان بالفعل نشان می‌دهید که فعال هستید. به این ترتیب می‌توانید کالا یا خدمات خود را به افراد بیشتری بفروشید. همه این موارد با کمک اکسپلور ممکن می شوند. زیرا وقتی در صفحه اکسپلور قرار بگیرید در معرض دید هزاران کاربر هستید و این یعنی امکان فالو شدن بیشتر و معرفی بیشتر برند شما.

یک نکته دیگر هم درباره فواید دیده شدن در اکسپلور وجود دارد بر عکس تبلیغات در اینستاگرام، دیده شدن در اکسپلور در حالیکه هم فالوئر‌ها و لایک‌های بیشتری برای شما جمع می‌کند و رایگان نیز هست.

اکسپلور اینستاگرام

برای شروع باید از حالت پرایوت خارج شوید. 

اولین کار اینست که پروفایل را از حالت خصوصی خارج کنید و به حالت عمومی بر گردانید.

برای این کار به پروفایل اینستاگرام بروید. بعد دکمه منو (menu) که بالای صفحه سمت راست قرار دارد را بزنید. گزینه تنظیمات (settings) را انتخاب کنید و در نهایت به تنظیمات حریم خصوصی (account privacy) بروید. حالا حالت خصوصی (privacy) که آبی رنگ است را تغییر دهید و خاموش کنید.

زمان درست باید پست بگذارید.

برای اینکه احتمال دیده شدن پست‌ها را افزایش دهید باید به زمان آن هم دقت کنید. وقتی پست بگذارید که فکر می‌کنید مردم سرشان را در گوشی‌هایشان کرده‌اند. مثلاً موقع ناهار یا زمان مدرسه و کار.

الگوریتم های اینستاگرام را فراموش نکنید که مرتبا تغییر می کنند!

با اینکه الگوریتم انتخاب محتوا به طور دقیق برایمان مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد طبق قوانین زیر انتخاب می‌شوند :

  • محتوای نمایش داده شده بر اساس پست‌هایی است که کاربر قبلا با آن‌ها درگیر شده است.
  • محتوای نمایش داده شده، پست‌هایی هستند که تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام جذب آن‌ها شده‌اند.
  • محتوای نمایش داده شده در اکسپلور، پست‌هایی بر اساس محتوای صفحات فالو شده توسط کاربر است.
  • با گذشت زمان، اینستاگرام الگوهای فعالیت کاربران را شناسایی کرد و از آن به بعد، محتواها را بر اساس آن الگوها نمایش می‌دهد. همچنین، اینستاگرام سعی کرد طرز کار اکانت‌های مشابه و چگونگی عملکرد آن‌ها را بررسی کند و فرض را بر نتایج بررسی‌هایش اعمال کند.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس
آدرس