کار بنرساز اتوماتیک چیست؟

استراتژی های بازاریابی دیجیتال
چطور می‌توانید یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ داشته باشید؟
۱۴۰۰-۰۶-۰۴
بهترین روش های تبلیغات دندانپزشکی چیست؟
۱۴۰۰-۰۶-۱۱

کار بنرساز اتوماتیک چیست؟

بنرساز اتوماتیک چیست؟

بنرساز اتوماتیک چیست؟

بنرساز اتوماتیک چیست؟

بنر‌ساز اتوماتیک درواقع بعنوان یک ابزار بوده که با استفاده از آن می‌توان بنرهایی در سایزهای مختلف ساخت تا در جایگاه‌های مختلف بنری نمایش بگیرید.

برای این کار کافیست تصویر مورد نظر را بارگذاری کنید، سپس عنوان و متن تبلیغ خود را مشخص کنید، رنگ برندتان و باقی را به شرکت مربوطه بسپارید.

بهرحال بنر ساختن هیچ‌وقت اینقدر آسان نبوده است!

چون کار را به شرکت های مربوطه در این زمینه می‌سپارید دیگر قرار نیست ساعت‌ها زمان خود را صرف طراحی بنر کنید. کافیست با چند کلیک و به سرعت انواع و اقسام بنرها را در اختیار داشته باشید.

بنرساز اتوماتیک چه کمکی می‌کند؟ چه ویژگی خاصی دارد؟

از آنجایی که ساخت بنر کار چندان ساده‌ای نیست و افراد را به زحمت و خرج می‌اندازد، و برای نمایش گرفتن در جایگاه‌های مختلف لازم است ۷ نوع بنر با سایز‌های مختلف طراحی شوند، شرکت های مختلفی این وظیفه را به عهده می‌گیرند.

بنرساز اتوماتیک چیست؟

مثلا یک مورد دیگر بحث توجه به حجم فایل‌هاست که مبادا از حجمی که اجازه دارند در پنل بارگذاری کنند بیشتر شود.

یا پیش می آید کسی با نرم‌افزارهای گرافیکی آشنایی ندارد؛ حتی اگر هم با این نرم‌افزارها آشنایی داشته باشند و بخواهند در تمام سایزها بنر بسازند باید زمان زیادی را صرف اندازه‌های بنر و حجم فایل بنر‌شان کنند.

در نتیجه با مدل های آماده از طرف شرکت های مربوطه می‌توان با خیال راحت به انتخاب پرداخت.

با استفاده از تبلیغات بنری در کنار تبلیغات همسان می‌توانید از تمام ظرفیت‌های شرکت مربوطه استفاده کنید و تبلیغات تان را در جایگاه‌های بیشتری نمایش دهید. با این کار هم آگاهی از برند خود را افزایش دهید و هم فروشتان را بیشتر کنید.

چرا تبلیغات بنری ؟

اولین نسل از تبلیغات بنری را می‌توان همان‌هایی دانست که بالای سایت قرار می‌گرفتند و عملا وظیفه‌ای جز برای تبلیغ‌کننده و آگاهی از برند نداشتند.

حالا امروزه موضوع کمی متفاوت است.

مخاطبان می توانند روی تبلیغات بنری کلیک کنند و وارد صفحه‌ی سایت شما شوند؛ به علاوه این تبلیغات در انواع سایز‌ها در قسمت‌های مختلف وب‌سایت‌ها نمایش داده می‌شوند.

به همین دلیل است که شما می‌توانید محصول خود را مستقیما در وب‌سایت‌ها تبلیغ کنید و علاوه بر جلب توجه، میزان فروش محصولات خود را افزایش دهید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس
آدرس