چطور عنوان های جذاب برای پست اینستاگرام بنویسیم؟

استاندارد اندازه پست در اینستاگرام
سایز استاندارد پست در اینستاگرام چقدر باید باشه؟
۱۳۹۹-۰۸-۱۸
اشتباهات مرگبار در اینستاگرام
مراقب این اشتباهات مرگبار در اینستاگرام باشید!
۱۳۹۹-۰۸-۲۵

چطور عنوان های جذاب برای پست اینستاگرام بنویسیم؟

عنوان های مناسب برای پست

عنوان های مناسب برای پست

عنوان های مناسب برای پست اینستاگرام

چطور عنوان های مناسب برای پست هایمان بنویسیم؟

انتخاب عنوان های مناسب آن هم در پست گذاری در یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی، نیاز به دقت بالایی دارد. برای اینکه بخواهید یک پست جذاب بسازید.

فرض کنید یک مقاله‌ای در رابطه با همین موضوع نوشته اید. اگر عنوان مقاله ” عنوان مناسب برای اینستاگرام” باشد، به نظرتان کدام جذاب تره؟ اینکه بنویسید “روش های حرفه ای برای خلق یک عنوان مناسب”! مسلما دومی از عنوان اولی جذاب تر خواهد بود. هر چقدر محتوای شما مناسب تر و جذاب تر باشد، بازدید از آن ها هم بیشتر خواهد بود.

هر چه محتوا ارزشمند باشد، ولی انتخاب عنوان آن مناسب نباشد و در انتخابش عجله کرده باشید، عملا خیلی بازدید کمتری خواهد داشت.

چطور می توان عنوان های جذاب برای پست های اینستاگرامی نوشت؟

انتخاب تیتر و عنوان مناسب برای نوشته‌ها کار خیلی سختی هم نیست. فقط کافیست حوصله خرج دهید و دقت داشته باشید. به چند نکته در انتخاب عنوانی مناسب می پردازیم :

  1. عنوان سوالی

عنوان هایی که سوالی می‌باشند باعث افزایش حس کنجکاوی در کاربر می‌شوند. باید بیشتر سعی کنید عنوانهای سوالی برای پست هایتان استفاده کنید. مثلا برخی اوقات عنوان های سوالی ممکن است سوال خیلی از کاربران باشد. پس با دیدن عنوان شما و سوال ذهنی اش، ترغیب می شود تا به جوابش برسد.

  1. عنوان خیره کننده

با استفاده از عنوان های خیره کننده، می توان کاربران را بیشتر ترغیب به خواندن هر مطلبی کرد. منظور عنوان هاییست که باورش برای کاربر سخت باشد و یا اینکه فکر کاربر رو انقدر درگیر کرده باشه اصلا فکرش رو هم نکنه چنین چیزی امکان پذیر بوده! مثلا ” اینکه چطوری چند روزه درآمد میلیونی داشته باشم؟” فقط حواستان باشد که انتخاب عنوان های خیره‌کننده نباید حاوی دروغ باشند. فقط شوک به کاربر وارد کنید.

عنوان های مناسب برای پست

  1. عنوان ” بیشتر بدانید” به کابر ببرید.

می توانید کاربر را با گذاشتن یک بیشتر بدانید، ترغیب به ادامه خواندن کنید. اگر واقعا کاربر ببیند که با خواندن مقاله مورد نظرش به دانسته هایش اضافه می‌شود مطمئنا دنبال می کند و به خواندن مقاله موردنظر ترغیب می شود. مثلا” درباره رازهای مخفی گوگل بیشتر بدانید!”

  1. عنوان ” انجام یک کاری”

منظور اینکه در پستی که در نظر دارید بگذارید، عنوانش رو نحوه انجام کاری بنویسید. بسیاری از کاربران هستند که علاقه شدیدی به یادگیری دارند؛ اعم از اموزش های مختلف در هر حوزه ای که تخصص دارید. مثلا در حوزه سایت و شبکه های اجتماعی کار می کنید، می توانید عنوانی مثل ” چطور رتبه یک گوگل رو کسب کنیم؟” استفاده کنید.

  1. عنوان “جلوگیری از بروز مشکل”

منظور از این مورد، استفاده عنوان هاییست که باعث جلوگیری از بروز مشکلاتی شوند. خیلی از کاربران هستند که از مشکلات اطرافشون خبر ندارند. پس برای اینکه از این مشکلات احتمالی و ندانسته دور شوند، می توانید پست بگذارید و عنوان های جذاب مرتبط بزنید. مثلا “چه کار کنیم که در اینستاگرام بلاک نشویم؟”

و در نهایت به اینجا می رسیم که برای نوشتن عنوان هایتان باید ذهن کاربر را درگیر کنید. مثلا از کلماتی همچون چرا، چطور، چگونه، آیا، بدترین و بهترین و غیره استفاده کنید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس
آدرس