یک دقیقه ای شدن استوری های اینستاگرام!

سامسونگ Health
به‌روزرسانی سامسونگ Health قابلیت های مفیدش رو حذف می کند؟
2021-10-17
برنامه جدید اینستاگرام برای کاربران : پیدا کردن اسپانسر برای تولیدمحتوا
برنامه جدید اینستاگرام برای کاربران : پیدا کردن اسپانسر برای تولیدمحتوا
2021-10-24

یک دقیقه ای شدن استوری های اینستاگرام!

خبر خوب که دیگر محدودیتی در گذاشتن استوری های یک دقیقه ای در اینستاگرام ندارید!

امروزه اینستاگرام، بخش مهمی از زندگی افراد را تشکیل می‌دهد و هرکسی حال به هر نحوی با این شبکه اجتماعی سروکار دارد.

خیلی از افراد برای گذراندن اوقات فراغت، برخی برای ارتباط با دوستان شان و یا حتی برخی دیگر برای توسعه‌ی کسب و کار یا دانش فردی شان در اینستاگرام فعالیت دارند.
و از طرفی دیگر روزانه حجم گسترده ای از محتواست که وارد این شبکه اجتماعی می‌شود.

با گسترش این شبکه و اخبار و اطلاعات جدیدی که لحظه به لحظه به دست مخاطبین می‌رسد، تمایل به خواندن متون طولانی و دریافت اطلاعات مورد نیاز از این طریق هم روز به روز کمتر می‌شود. در واقع این روزها مخاطبین بیشتر به دنبال دریافت سریع اطلاعات هستند.

از همین رو ویدیوها جذابیت بیشتری برای کاربران دارند. یکی از دلایل مهمی که اینستاگرام را به یک شبکه اجتماعی محبوب تبدیل کرده است، بستر مناسب محتوای تصویری آن است که خواه، ناخواه مخاطب را درگیر می‌کند.

یک دقیقه ای شدن ویدیوهای استوری اینستاگرام

در ادامه و اخیرا بیان شده که مجددا امکان جدیدی به اینستاگرام اضافه شده و آن هم یک دقیقه ای شدن ویدیوهای استوری اینستاگرام است.

در صورتیکه تا قبل از این کاربران باید ویدیوهایی که میخواستند در استوری هایشان بارگزاری کنند، باید به تکه های ۱۵ ثانیه ای تقسیم می کردند.

شرحی کامل بر برداشتن محدودیت ۱۵ ثانیه ای استوری ها و افزایش آن ها به ۶۰‌ثانیه

البته پیش ازین اینستاگرام ویدیوهای Reels را نیز به یک دقیقه افزایش داده بود. به این ترتیب دیگر نیازی نیست برای ایجاد Reels هم ویدیوها را به تکه های ۱۵ ثانیه ای تقسیم کرد. و بصورت یکجا می‌توان ان ها را اپلود کرد.

همچنین یک نشانگر برای اینکه ویدیوی کاربر به بخش Reels حساب کاربری وی اختصاص دارد نیز در استوری ها وجود خواهد داشت تا کاربران را به سمت آن ها هدایت کند.

دیگر ویژگی اینستاگرام که هدفش کسب رضایت تولیدکنندگان محتوای ویدیویی در نظر گرفته شده، حذف IGTV و امکان انتشار ویدیوهای بالای یک دقیقه ست. که این ویژگی در بخش جدیدی به نام series در حساب کاربری افراد نمایش داده می‌شود.

دیدگاه ها بسته شده است