به‌روزرسانی سامسونگ Health قابلیت های مفیدش رو حذف می کند؟

چطور در گوگل ادز اکانت بسازید؟
2021-10-14
یک دقیقه ای شدن استوری های اینستاگرام!
2021-10-21

به‌روزرسانی سامسونگ Health قابلیت های مفیدش رو حذف می کند؟

سامسونگ Health

سامسونگ Health

طبق امار به دست امده سامسونگ اخیرا به‌روزرسانی اپلیکیشن Health خود را منتشر کرده.

که در این نسخه‌ی جدید، قابلیت محبوب نمودار پیوسته‌ ضربان قلب حذف شده. در عوض از نمودارهای زمانی ضربان قلب در ساعت‌های هوشمند سامسونگ گلکسی واچ ۴ استفاده کرده است. به نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی مورد استقبال کاربران قرار نگرفته. حالا چرا؟

سامسونگ Health

با چنین تغییری که توسط یک کاربر گزارش شده، به تایید سامسونگ هم رسیده که تصویرسازی داده‌های ضربان قلب، جانشین نمودار پیوسته‌‌ی آن شده است. طبق اطلاعات منتشر شده از PiunikaWeb، نوارهایی که نشان دهنده ضربان قلب هستند مثل زمانی میانگین، نقاط ماکسیمم، مینیمم می باشند. در حالی که این تغییر ممکن است تصویرسازی داده‌های ضربان قلب شما را بهبود ببخشد، اما به نظر می‌رسد که کاربران از این به‌روزرسانی راضی نیستند.

در ادامه اینکه این به‌روزرسانی در واقع واکنش سامسونگ نسبت به خطاها و ناسازگاری‌های قابلیت ردیابی ضربان‌ قلب این اپلیکیشن تلقی می‌شود.

طبق گفته کاربران، این نمودار پیوسته‌ی ضربان قلب پر از فضاهای خالی بوده و مشکلاتی را در ضبط ضربان قلب حتی در ساعت‌های هوشمند سامسونگ هم ایجاد می‌کرد. بنابراین به نظر می‌رسد که جایگزینی آن با نمودارهای زمانی راه حل سامسونگ برای این مشکل بوده است. حال در جدیدترین به‌روزرسانی اپلیکیشن Health تحت نسخه‌ی v6.19.1.001، اگر شما هم مانند بسیاری از کاربران ناراضی هستید، می‌توانید به‌روزرسانی آن را از گوشی هوشمند خود پاک کنید و از نسخه‌ی قدیمی آن استفاده کنید.

سامسونگ Health را می توان یکی از بهترین اپلیکیشن‌های گوشی‌های این شرکت کره‌ای دانست طوری که کاربران می‌توانند از آن برای پیگیری و ثبت اطلاعات مرتبط با سلامتی و تندرستی خود استفاده کنند. حتی قابلیت‌های بسیار زیاد دیگری در ایین برنامه می باشد که از جمله آن‌ها می‌توان به نظارت بر فعالیت‌های ورزشی مختلف، همگام‌سازی فوق‌العاده عالی با گجت‌های سلامتی سامسونگ و ثبت اطلاعاتی نظیر ضربان قلب، اکسیژن خون و قابلیت‌هایی از این دست اشاره کرد.

دیدگاه ها بسته شده است