مزایای استفاده از لینکدین چیست؟

اکسپلور اینستاگرام
چطور در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟
۱۴۰۰-۱۰-۱۲
بهترین محصولات معرفی شده در CES 2022 !
۱۴۰۰-۱۰-۱۹

مزایای استفاده از لینکدین چیست؟

لینکدین

لینکدین

لینکدین چه جور جایی است؟

ظاهر لینکدین جدیدا نسبت به قبل تغییرات بسیاری پیدا کرده است.

مدیران سعی کرده اند که ظاهر آن را بیشتر شبیه فیس بوک کنند. البته هدف اصلی آن ها افزایش سرعت بوده و همچنین باگ هایی که وجود داشت را از بین ببرند. ولی در کل، در بخش های اصلی آن تغییر آنچنانی رخ نداده و فقط در مکان های آن ها تغییراتی به وجود آمده است.

بنابراین برای پاسخ به این سوال که «لینکدین چه جور جایی است؟» چند نمونه از القاب این شبکه اجتماعی را با هم بررسی می کنیم :

  • شبکه مهندسان، مدیران و افراد حرفه‌ای
  • محلی ایده‌آل برای تبادل نظر پیرامون مسائل تجاری
  • شبکه‌ای برای بهبود کسب و کارها
  • شبکه‌ای ویژه کارآفرینان، کارمندان، مدیران، کارشناسان و صاحبان مشاغل و صنایع
  • مکانی ایده‌آل برای نشان دادن تاریخچه فعالیت‌ها و رزومه کاری شما یا شرکت‌تان
  • فضایی مناسب برای ارتباط‌گیری افراد همکار و کسانی که در یک رشته و صنعت مشغول به کار هستند

مزایای استفاده از لینکدین در چیست؟

لینکدین

ارتباط مجدد با دوستان قدیمی

امروزه دیگر هر کسی که برای خود کسب وکاری دارد، و اکانتی دراین شبکه اجتماعی دارد.

حتما هم دوستان قدیمی در مدرسه یا دانشگاه شما نیز در این شبکه برای خود دارای اکانت هستند. شما می توانید با جستجوی حرفه ای که در آن صفحه قرار داده شده و فقط با ورود نام، آن ها را پیدا کنید و با یکدیگر ارتباط برقرار کنید.

شما را پیدا کنند

با توجه به فعالیت و رزومه هایی که قرار داده اید، دیگر شرکت ها یا افرادی که به دنبال تخصص شبیه شما هستند، شما را نیز پیدا کنند و از این رو بتوانید با آن ها همکاری نمایید.

با متخصصین در ارتباط باشید

در لینکدین گروه های زیادی وجود دارد که هر کدام هدف مخصوص به خود را دارند. شما می توانید با پیدا کردن این گروه ها و فعالیت در آنها با متخصصین حوزه کاری خود آشنا شوید و با آنها در ارتباط باشید.

پیدا کردن شغل

بهترین مکان برای پیدا کردن شغل است. البته برای اینکه بتوانید شغل خود را سریعتر پیدا کنید، باید پروفایل خود را حرفه ای نمایید. بعضی از شرکت ها در پست های خود آگهی استخدام قرار می دهند و می توانید برای آن ها رزومه خود را ارسال نمایید.

توسعه شغل و بازاریابی

LinkedIn همانطور که بیان شد، بهترین مکان در برای بهینه سازی سایت می باشد. شما در آنجا می توانید پست های سایت خود را به اشتراک بگذارید که از این رو به برندسازی سایت شما کمک می کند.

کمک کردن از دیگران

اگر شما در زمینه تخصص خود به مشکلاتی بر بخورید، لینکدین بهترین شبکه است که می توانید در آن اشکالات خود را در یک پست یا به صورت پیام خصوصی از افراد بپرسید.

ارتباط با شرکت های دیگر

تمامی شرکت ها دارای صفحه یا پروفایل خصوصی برای خود هستند. شما می توانید با عضویت در صفحه آن ها یا اضافه کردن اکانت آن ها به دوستان خود، با آن ها در ارتباط باشید و از نحوه فعالیت آن ها در لینکدین آگاه شوید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس
آدرس