چطوری دیتای اینستاگرام خود را حذف کنیم؟

آیا اینستاگرام دایرکت های شما را میخواند؟
۱۴۰۰-۰۸-۱۴
سرویس استریم بازی
رونمایی مایکروسافت از یک سرویس استریم بازی!
۱۴۰۰-۰۸-۲۰

چطوری دیتای اینستاگرام خود را حذف کنیم؟

دیتای اینستاگرام

دیتای اینستاگرام

چندین سال است که در اینستاگرام، اکثر افراد صفحات‌ شخصی یا کاری دارند که حفظ اطلاعات این صفحات برای آن‌ها بسیار حائز اهمیت است.

حالا به هر دلیلی ممکن است شخصی حساب‌کاربری‌ اینستاگرامش را از دست بدهد و به اطلاعات خود دسترسی نداشته باشد. برای حل چنین مشکلی، اینستاگرام قابلیت دانلود دیتا و پشتیبان‌گیری از اطلاعات اینستاگرام را فراهم کرده. یعنی با دانلود دیتا می‌توانید از تمام فعالیت‌های خود در اینستاگرام یک فایل پشتیبان دریافت کنید. این اطلاعات شامل تمامی پست‌ها، استوری‌ها، پیام های دایرکت، لایک ها و…خواهد بود. در واقع هر فعالیتی که در حساب‌کاربری خود داشته‌اید با دانلود دیتا قابلیت پشتیبان‌گیری دارد و بدین ترتیب اجازه نخواهید داد تا سودجویان از اطلاعات شما سوء استفاده کنند.

چگونه دیتای اینستاگرام خود را مشاهده کنیم؟

اگر می‌خواهید ببینید اینستاگرام چه داده‌هایی را در طول استفاده شما جمع‌آوری کرده، می‌توانید به‌راحتی به داده‌های اینستاگرام خود در گوشی هوشمند و رایانه شخصی دسترسی داشته باشید. بیاید در ابتدا با گوشی هوشمند شروع کنیم.

برای مشاهده دیتای اینستاگرام از طریق گوشی هوشمند مراحل زیر را انجام دهید ؛

گام اول – 

اول برنامه‌ی اینستاگرام را روی گوشی خود اجرا کنید و به تب Profile در گوشه سمت راست پایین بروید. اکنون روی سه خط افقی در بالا کلیک کنید تا بخش Setting باز شود.

گام دوم – گزینه‌ی Security را انتخاب کنید. در بخش Data and History، روی گزینه Access Data کلیک کنید.

در اینجا، تمام داده‌های اینستاگرام خود را از فعالیت حساب کاربریتان گرفته تا علایق تبلیغاتی خود پیدا خواهید کرد. می‌توانید هر دسته را یکی یکی بررسی و داده‌های خود را مشاهده کنید. وقتی نظرات گذشته یا سابقه جست‌وجوی خود را می‌بینید، احتمالا از این قابلیت جالب اینستاگرام شگفت‌زده خواهید شد.

چطور داده هایتان را از اینستاگرام دانلود کنید؟

اینستاگرام

برای دانلود داده‌های حساب کاربری خود در اینستاگرام، چه در اندروید و چه در iOS، طبق مراحل زیر پیش بروید؛

گام اول –
 برنامه اینستاگرام را روی گوشی خود اجرا کنید و به قسمت Setting بروید.

گام دوم – 
گزینه‌ی Security را انتخاب کنید. در قسمت Data and History بر روی گزینه‌ی Download Data کلیک کنید.

گام سوم – 
آدرس ایمیل خود را وارد کرده و روی دکمه گزینه‌ی درخواست دانلود کلیک کنید. اکنون رمز عبور اینستاگرام خود را تأیید کرده و روی Next ضربه بزنید.

گام چهارم –
 پس از ارسال درخواست، برای ادامه روی Done کلیک کنید.

چطور داده های اینستاگرام را حذف کنید؟

گام اول – 
مرورگر وب گوشی خود را باز کنید و به صفحه‌ی Delete Your Account page اینستاگرام بروید. اکنون با نوشتن جزئیات حساب کاربری خود خود وارد آن شوید.

گام دوم –
 اکنون اینستاگرام از شما دلیل حذف حساب کاربری خود را می خواهد. از منوی کشویی برای انتخاب پاسخ استفاده کنید.

گام سوم – 
در مرحله‌ی بعد، رمز عبور خود را برای تأیید هویت خود وارد کنید و روی گزینه‌ی «حذف نام کاربری شما» در قسمت پایین آن کلیک کنید.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس
آدرس