بهترین روش های تبلیغاتی برای کلینیک دندانپزشکی

تکنیک های جذب مشتری در کسب و کار
۱۴۰۰-۰۷-۱۱
تکنیک های جذب مشتری به صورت آفلاین
۱۴۰۰-۰۷-۱۸

بهترین روش های تبلیغاتی برای کلینیک دندانپزشکی

تبلیغات دندانپزشکی

تبلیغات دندانپزشکی

یکی از مهم‌ترین دلایل رشد هر کسب‌وکاری را می توان تبلیغات هدفمند و مؤثر دانست.

در واقع هر چه میزان اثربخشی تبلیغی بیشتر باشد، تبلیغ موردنظر هدفمندتر خواهد بود. به عبارتی این تبلیغات بر اساس نوع کسب‌وکار شما و نیازهای آن صورت می گیرد. باید شناخت کامل نسبت به یک کسب‌وکار داشته و اهداف آن را در موفقیت تبلیغات تان ببینید. ببینید که ایا تأثیرگذار خواهد بود. درواقع تبلیغات مناسب هستند که با بیان ارزش‌های محصول یا خدمات یک کسب‌وکار، سبب جذب مشتری و رونق آن می‌گردند. 

تفاوت تبلیغات دندانپزشکی چه تفاوتی با حوزه های دیگر دارد؟

دغدغه‌ی بسیاری از دندان‌پزشکانی که می‌خواهند بیشتر دیده شوند، این روزها بیشتر شده. خصوصا استفاده از روش‌های درست و مدرن برای بازاریابی و تبلیغات دندانپزشکی.

مثلا یافتن یک دندان‌پزشک ماهر، کار بسیارسختی ست. و جلب اعتماد بیمار برای دندانپزشکان سخت‌تر است. دندانپزشکی گزینه‌ای است که اغلب افراد بیشتر در مواقع درد به سراغ آن می‌روند و بعد از آن، روند ادامه‌ی مراجعه و درمان قطع می‌شود.

چه مواردی روی تبلیغات دندانپزشکی تاثیرگذار خواهد بود؟

 • مهم‌ترین مورد در رابطه با تبلیغات در حوزه‌های پزشکی با توجه به‌سلامت افراد می باشد چون از حساسیت بالایی برخوردار است. پس قبل از تبلیغات باید بستر رضایت مشتری فراهم شود. همچنین اعتماد و جلب نظر مشتری مدنظر باشد تا تبلیغات شما مؤثر واقع شود.

درواقع پیشینه‌ی شماست که در جذب مشتریان بعدی اثرگذار خواهد بود. و در اینصورت تبلیغات برای شما مفید واقع می‌شود.

 • افزایش بی‌رویه‌ی تعداد دندانپزشکان، منجر به ایجاد یک بازار رقابتی تنگاتنگی برای این قشر شده. مثلا بسیاری از کسانی که می‌توانند مراجعه کننده شما باشند برای خود یک دندانپزشک دیگری دارند. همینن باعث می شود تبلیغات دندانپزشکی تان، بازده کمتری داشته باشد.
 • به دلیل مشکلات اقتصادی مردم و گران بودن خدمات دندانپزشکی، گاهی ترجیح افراد بر اینست که به مراکز دولتی و خیریه یا آموزشی مراجعه کنند. و نسبت به تبلیغات دندانپزشکی و حتی کیفیت کار، بی‌توجه باشند.

تبلیغات دندانپزشکی

انواع تبلیغات موثر در حوزه دندانپزشکی 

 • تبلیغات گوگل ادز

این مدل از تبلیغات مبتنی بر جستجو (SEM) یا پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) می باشد. طوری که روی موتور جستجوی گوگل انجام می‌گیرد و این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که خدمات کلینیک دندانپزشکی خود را در معرض دید افراد در جستجوی آن خدمات قرار دهید. در این حالت احتمال اینکه کاربران بر لینک شما کلیک کنند و تبدیل به مشتریان شما شوند، زیاد است.

 • تبلیغات بنری

در تبلیغات بنری که از متداول‌ترین روش‌های تبلیغاتی ست در اندازه و شکل‌های متنوع در مکان‌های مختلف دیده می شود. مثلا در وب سایت ها. برای اثربخشی بیشتر این تبلیغات، بهتر است در وب‌سایت‌های حوزه‌ی پزشکی نوع تبلیغات را انجام دهید.

 • تبلیغات همسان

تبلیغات همسان یا Native هم تبلیغات نمایشی بوده که ساختار و ظاهری یکپارچه با محتوای سایت میزبان دارند.

در واقع کاربر کمتر آن را به چشم تبلیغ می‌بیند. معمولا کاربران بر اساس تیتر و متن کوتاهی که کنار تصویر قرارگرفته، نسبت به موضوع اشاره‌شده اطلاعات مختصری کسب می کنند. در صورت تمایل روی آن کلیک می‌کنند. در تبلیغات همسان حتی امکان انتخاب شهر یا استان برای تبلیغ وجود دارد. مثلا می‌توانید از شهرهای مختلف جذب بیمار داشته باشید.

 • تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی
 1. به شکل پست و استوری در اینستاگرام 
 2. تبلیغ با اینفلوئنسرها
 3. یا حتی  تبلیغ در صفحات پرطرفدار

تبلیغات در فضای افلاین 

 • اس ام اس مارکتینگ
 • کارت‌پستال کلینیک مالو که می توانید تصاویر قبل و بعد را نشان دهید. 
 • نقاشی خیابانی کج
 •  بر مزایا تأکید کنید
 • آگهی فیس‌بوک دندان‌پزشک خانواده ریج وود

دیدگاه ها بسته شده است

تماس
آدرس